NABÍDKA PRO FIRMY

 

Kurzy a workshopy šité na míru dle potřeb zadavatele

 • Kurzy a workshopy vytvořené na základě specifických požadavků zadavatele

  Témata k rozvoji managementu, klíčových specialistů, práce se stresem a vyhořením, řešení aktuálních problémů ve firmě, ke zvýšení efektivity komunikace, naplňování manažerské role

Talentový test Gallup® CliftonStrengths

 • Celosvětově využívaný test k odhalení talentů

  Test dává detailní popis v čem daný člověk vyniká a jak si budovat vlastní styl (na vedoucí pozici, v týmové práci…atd.), který reflektuje jeho silné stránky. Pomáhá lidem rozpoznat jejich možnosti, ukazuje, kde mají ,,slabé stránky“ a jak a kde mohou spolupracovat s ostatními.
 • Test v současné době absolvovalo více jak 25 miliónů lidí.

  Tento typ testů je využíván nadnárodními korporacemi (např. Apple, Google, Microsoft…aj.) a firmami pro identifikaci potenciálu a ke zvýšení produktivity zaměstnanců.

Nabídka speciálních forem rozvoje

Balintovské skupiny ve firmách

Balintovská skupina jako možný jiný přístup k řešení problémů. Pravidelná setkávání pro sdílení a hledání řešení "běžných" i nestandardních pracovních situací a problémů. Diskrétnost. Možnost najít řešení "out of box".

Více informací →

Sebezkušenostní skupiny pro manažery

Pravidelná setkávání v bezpečném prostředí ve skupině manažerů z různých firem. Diskuse nad radostmi a strastmi manažerské role. Rozvoj a posilování sebe sama v roli manažera v různých firemních prostředích a kulturách.

Více informací →

Ostatní služby

Koučink

Individuální i týmový koučink pro management, klíčové specialisty a obchodníky.

Mentoring

Pro juniorní management a specialisty.

Konzultace a poradenství

V oblasti HR, personalistiky, výběru a rozvoje lidí.

Přímá pomoc při výběru správných lidí

 • Realizace přímého recruitingu

  Naším cílem je najít soulad potenciálu uchazeče s objektivními potřebami firem a subjektivními očekáváními nadřízených. Tato služba zahrnuje: nastavení zacílených kritérií výběru, efektivní oslovení uchazečů, předvýběr vhodných kandidátů.
 • Realizace Assessment / Development Center

  Cílem je vybrat kandidáta, který nejlépe vyhovuje zadaným kritériím. Tato služba obsahuje: realizaci skupinových i individuálních AC/DC, zprávy na jednotlivé kandidáty, zpětná vazba kandidátům, zadavateli.

Kontaktujte nás