NÁŠ TÝM

 

 

 

SPOKOJENOST V ŽIVOTĚ I V PRÁCI

Oba věříme, že má smysl investovat do lidských zdrojů, do práce s lidmi, kteří o to mají zájem.  

Pomáháme klientům nalézt "lehkost bytí", tzn. zvládat pracovní i životní situace tak, jak potřebují,  a využívat to, co umí a znají, efektivně a dlouhodobě. 

Jana

je vzděláním a praxí psycholožka, která většinu svého profesionálního života (přes 25 let) se věnuje rozvoji a hodnocení zaměstnanců. Od výběru vhodných zaměstnanců na pozice po jejich hodnocení a rozvoj, řešení náročných interpersonálních situací. Věnuje se školení a výcviku budoucích koučů.

Pomáhá lidem zvládat jejich překážky v práci, ve vztazích, v dosahování jejich osobních cílů. Má zkušenosti s vedením lidí, tvorbou a nastavováním procesů. Jako externí dodavatel má zkušenosti s prací pro výrobní podniky, stavební firmy, IT start-upy až po finanční obry, s managementem nadnárodních korporací i majiteli a manažery malých a středních firem. Koučuje, mentoruje, radí a trénuje.

Jednu část svého profesního života pracovala také jako interní HR zaměstnanec v nadnárodní společnosti, kde na vlastní kůži poznala slasti „zlaté klece“ a strasti systému, ve kterém se mnozí „článkové“ ztrácejí.

PhDr. Jana Lazarová

Petr

je ekonom a obchodník. Více než 20 let prodával úvěrové produkty korporátním klientům. Velkou část z této doby byl vedoucím pracovníkem (human capital managerem). V této pozici na vlastní kůži poznával, jak dobře či špatně interní HR útvar "prodává" své služby. Měl možnost poznávat, kdy HR plně chápe jeho potřeby a cíle a zda rozumí tomu, co chce a proč. Současně byl i trenérem obchodních dovedností, koučem a mentorem.

Má zkušenost z řízení lidí, prodejem bankovních služeb a rozvojem klientských vztahů. Pragmaticky propojuje sny, cíle a vize s konkrétními cestami, jak těchto cílů dosáhnout, za co nejmenších ztrát a nákladů. Řídí se heslem: „ value for money“. Mentoruje a vede lidi k tomu, aby svou energii věnovali smysluplným věcem.

Oblast lidských zdrojů ho vždy lákala, a tak se rozhodl doškolit se i v oblasti lidských zdrojů a propojit svou obchodní a manažerskou zkušenost s oblastí HR.

Ing. Petr Merežko

Reference

Gebrüder Weiss, BVV, SCA, VZP, POLL, s.r.o.; Zeitgeist Asset Management, Ernst & Young, Central Bohemian University, Koučink Centrum s.r.o., Česká spořitelna; Manpower Group; Asekol; Pears Health Cyber s.r.o.; Socialbakers a.s.; Ardonex a.s.; Českomoravská hypoteční banka; Philip Morris ČR; Aviva; Česká Pošta; Skanska Cz; Hartmann Rico; Raiffeisenbank; Živnobanka; Conoco Phillips; Eon; Alianz; Danmed s.r.o.;