NÁŠ TÝM

 

 

 

Věříme, že má smysl investovat do do práce s lidmi, kteří o to mají zájem.  Pomáháme klientům zvládat pracovní i životní situace tak, jak potřebují, a využívat to, co umí a znají, efektivně a dlouhodobě. 

Jana

PhDr. Jana Lazarová

je vzděláním a praxí psycholožka, která většinu svého profesionálního života (přes 25 let) se věnuje řešení problémů a rozvoji lidí jak ve firmách tak i mimo firemní prostředí. Má mnohaleté zkušenosti s výběrem vhodných zaměstnanců na pozice (AC/DC, atd.) přes jejich hodnocení a rozvoj ve firmách (individuální, skupinový koučink, psychologické poradenství, terapie, školení) až po řešení náročných interpersonálních situací a tvorbou a vedením outdoorových programů. Přes deset let působí jako lektor výcviku budoucích koučů v programech certifikovaných ICF.

Má praktické zkušenosti s vedením lidí, tvorbou a nastavováním HR procesů. S prací pro firmy od výrobních podniků, stavebních firem, IT start-upů až po finanční obory, s managementem nadnárodních korporací i majiteli a manažery malých a středních firem. Má také zkušenosti s prací interního HR a jaké to je být součástí korporace. Více ...

Petr

Ing. Petr Merežko

je ekonom a obchodník. Více než 20 let byl vedoucím pracovníkem (human capital managerem). Mimo vedení lidí a týmů na na vlastní kůži poznával, jak dobře či špatně interní HR útvar "prodává" své služby.  Současně byl i trenérem obchodních dovedností, koučem a mentorem.

Má zkušenost z řízení lidí, finančních institucí, prodejem bankovních služeb a rozvojem klientských vztahů. Pragmaticky propojuje cíle a vize s konkrétními cestami, jak těchto cílů dosáhnout, za co nejmenších ztrát a nákladů. Řídí se heslem: „ value for money“. Mentoruje a vede lidi k tomu, aby svou energii věnovali smysluplným věcem.

Oblast lidských zdrojů jej vždy lákala, a tak se rozhodl doškolit se i v oblasti lidských zdrojů a propojit svou obchodní a manažerskou zkušenost s oblastí HR od aktivního recruitingu po vzdělávání managementu a personalistů. Více ...

Marek

Mgr. Marek Nečas

je vzděláním a praxí psycholog, má přes dvacet let praxe jako psycholog-poradce, terapeut, kouč a interní HR. Má zkušenosti s výběrem vhodných zaměstnanců na pozice (AC/DC, atd.) přes jejich hodnocení a rozvoj ve firmách (individuální, skupinový koučink, psychologické poradenství, terapie, školení) až po řešení náročných interpersonálních situací, tvorbou a vedením outdoorových programů. Mimo firemní prostředí poskytoval psychologické poradenství pro studenty a zaměstnance univerzity, pracoval s drogově závislými, působí také jako lektor výcviku v Gestalt terapii.

Má praktické zkušenosti s tvorbou a nastavováním interních HR procesů. S prací pro firmy od výrobních podniků, stavebních, energetických firem až po finanční obory, s managementem nadnárodních korporací i majiteli a manažery malých a středních firem. Má zkušenosti s vedením, organizováním  a prací interního HR. Více ...

Pavlína

Mgr. Pavlína Vašátová

je certifikovaný Gallup Strengths Coach a konzultant osobních, týmových a firemních hodnot Barrett Value Centre. Podporuje jednotlivce i týmy v rozvoji jejich talentů a silných stránek. Pracuje s manažery a klíčovými zaměstnanci od IT přes pojišťovny po výrobní firmy. Mám za sebou více než 550 talentových hodin konzultací v průběhu posledních 3 let.

Mimo to je odborník na vytváření metodiky, programů vzdělávání a jejich zavádění do firem. Má zkušenosti s organizací a zaváděním efektivních systémů vzdělávání, kariérního poradenství. Poskytuje individuální kariérové konzultace.

Více ...

Reference

Gebrüder Weiss, BVV, SCA, VZP, POLL, s.r.o.; Zeitgeist Asset Management, Ernst & Young, Central Bohemian University, Koučink Centrum s.r.o., Canon CZ, Heineken, Česká spořitelna; Manpower Group; Asekol; Pears Health Cyber s.r.o.; Socialbakers a.s.; Ardonex a.s.; Českomoravská hypoteční banka; Philip Morris ČR; Aviva; Česká Pošta; Skanska Cz; Hartmann Rico; Raiffeisenbank; Živnobanka; Conoco Phillips; Eon; Alianz; Danmed s.r.o.;