NÁŠ TÝM

 

 

 

SPOKOJENOST V ŽIVOTĚ I V PRÁCI

Věříme, že má smysl investovat do lidských zdrojů, do práce s lidmi, kteří o to mají zájem.  

Pomáháme klientům nalézt "lehkost bytí", tzn. zvládat pracovní i životní situace tak, jak potřebují,  a využívat to, co umí a znají, efektivně a dlouhodobě. 

Jana

PhDr. Jana Lazarová

je vzděláním a praxí psycholožka, která většinu svého profesionálního života (přes 25 let) se věnuje rozvoji a hodnocení zaměstnanců. Od výběru vhodných zaměstnanců na pozice po jejich hodnocení a rozvoj, řešení náročných interpersonálních situací. Věnuje se výcviku budoucích koučů v programech certifikovaných ICF.

Má zkušenosti s vedením lidí, tvorbou a nastavováním HR procesů. S prací pro firmy od výrobních podniků, stavebních firem, IT start-upů až po finanční obry, s managementem nadnárodních korporací i majiteli a manažery malých a středních firem. Koučuje, mentoruje, radí a trénuje.

Jednu část svého profesního života pracovala také jako interní HR zaměstnanec v nadnárodní společnosti, kde na vlastní kůži poznala slasti „zlaté klece“ a strasti systému, ve kterém se mnozí „článkové“ ztrácejí.

Jiří

Ing. Jiří Turek

je spoluautorem a spolutvůrce projektů (Mindfulness akademie, Xiaomistore.cz, Young Dentist), lektor osobní spokojenosti, konzultant, kouč, stratég a vizionář.

Má zkušenosti jako manažer, auditor, konzultant, lektor a kouč.  Věnuje se problematice stresu, spokojenosti a business designu.

Působil na odborných a manažerských pozicích v oblasti zdravotnictví, posléze jako konzultant pro osobní a firemní rozvoj v GrowJOB Institute. Vedl týmy jako ředitel oddělení zákaznické péče v technologickém startupu Storyous. Nyní pracuje jako konzultant a kouč na volné noze a podílí se pouze na projektech, které mu dávají smysl.

Petr

Ing. Petr Merežko

je ekonom a obchodník. Více než 20 let byl vedoucím pracovníkem (human capital managerem). Mimo vedení lidí a týmů na na vlastní kůži poznával, jak dobře či špatně interní HR útvar "prodává" své služby.  Současně byl i trenérem obchodních dovedností, koučem a mentorem.

Má zkušenost z řízení lidí, prodejem bankovních služeb a rozvojem klientských vztahů. Pragmaticky propojuje cíle a vize s konkrétními cestami, jak těchto cílů dosáhnout, za co nejmenších ztrát a nákladů. Řídí se heslem: „ value for money“. Mentoruje a vede lidi k tomu, aby svou energii věnovali smysluplným věcem.

Oblast lidských zdrojů jej vždy lákala, a tak se rozhodl doškolit se i v oblasti lidských zdrojů a propojit svou obchodní a manažerskou zkušenost s oblastí HR od aktivního recruitingu po vzdělávání managementu a personalistů.

Reference

Gebrüder Weiss, BVV, SCA, VZP, POLL, s.r.o.; Zeitgeist Asset Management, Ernst & Young, Central Bohemian University, Koučink Centrum s.r.o., Canon CZ, Heineken, Česká spořitelna; Manpower Group; Asekol; Pears Health Cyber s.r.o.; Socialbakers a.s.; Ardonex a.s.; Českomoravská hypoteční banka; Philip Morris ČR; Aviva; Česká Pošta; Skanska Cz; Hartmann Rico; Raiffeisenbank; Živnobanka; Conoco Phillips; Eon; Alianz; Danmed s.r.o.;